Consulting
Consulting
Skandius - International Project Coordinator

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami skandynawskimi, znajomość rynkow oraz językow skandynawskich świadczymy usługi doradcze na każdym etapie Państwa inwestycji.

Na Państwa zlecenie wykonujemy wnikliwą analizę rynku i dostarczamy informacji o możliwościach inwestycyjnych.  W ramach tej usługi badamy, czy wejście nowej firmy lub nowego produktu na dany rynek ma swoje ekonomiczne uzasadnienie.

Analizujemy konkretny sektor danego rynku, konkurencje Firmy i atrakcyjność przedsięwzięcia w zależnosci od celów obranych przez naszego Klienta. Slużymy rownież pomocą przy wyborze strategii wejścia na dany rynek i wspieramy Klienta przy wytyczaniu i realizacji strategii marketingowej.

Pomagamy wybrać odpowiednią formę działalności na danym rynku, aktywnie uczestniczmy w procesie rejestracji przedsiębiorstwa. Zapewniamy pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności zwiazanych z otwarciem działalnosci. Zgodnie z Państwa zleceniem jesteśmy również gotowi przeprowadzić rekrutacje w celu znalezienia personelu odpowiadajacego potrzebom Firmy

Skandius - International Project Coordinator

Nasza analiza rynku pozwoli Państwu uniknąć niepotrzebnych kosztów, realnie ocenić szanse na odniesienie sukcesu oraz umożliwi Państwu  podejmowanie pewnych decyzji w oparciu o  rzetelne i kompletne informacje. 


Na każdym etapie współpracy zapewniamy wsparcie dynamicznego i kreatywnego zespołu.

Wszelkie zapytania ofertowe dotyczące usług konsultingowych  prosimy kierować na adres skandius@skandius.pl

Zapraszamy do współpracy!